Hakkımızda

Bu sitenin kurulma amacı: İlmin ve âlimlerin kıymetinin anlaşılamadığı, cehaletin ümmetin başına kara bir bulut gibi çöktüğü ve insanların kitaptan ve kitap okumaktan çok uzak olduğu şu zamanda; çok kıymetli olan iman hakikatlerini kitaplar arasından çıkartıp, kendi bünyesinde istihdam ettiği teknik kadro ile insanların anlayıp istifade edecekleri görsel bir formata dönüştürerek konusuyla alakalı video eserler hazırlamaktır.

Bu eserlerin metinleri ve içeriği, ilmi bir heyet tarafından hazırlanmakta ve bu zamanın kıymetli bir eseri ve Kuran’ın bir tefsiri olan Bediüzzaman Hazretlerinin Risale-i Nur Külliyatı, birinci derecede kaynak eser olarak kullanılmaktadır. Yalnız şu hakikat gözden kaçmamalıdır ki, nazarımızda okunan bütün eserler, Kuran’ı ve Sünneti anlamak için birer basamak hükmündedir.

Hiçbir ticari amaç güdülmeksizin, sadece Allah rızası için, büyük bir gayret, ciddiyet ve fedakârlık ile ortaya konulan bu eserler, televizyon, internet,  ortamında insanların istifadesine sunulmaktadır. Hazırlanan bütün eserler ücretsiz olarak sitemizden indirilebilmektedir.

Yine Pendik’te bulunan medresemizde salı ve cumartesi günleri yatsı namazını müteakip umuma açık sohbetlerimiz bulunmakta olup tüm takipçilerimizi ve dostlarımızı bu feyizli sohbetlerimize bekliyoruz.

Bu çalışmaların hazırlanmasında ve sizlere ulaşmasında emeği geçen bütün gönül dostlarımıza teşekkür ediyor, saadet-i dareyn temenni ediyoruz.